| alexiss_9225 a întrebat:

Buna tuturor. de 3 saptamani voresc cu un baiat..nu suntem impreuna dar eu zic ca ne placem reciproc..eu sunt indragostita maxim. zilnic vorbim pe mess prin sms pe skype cu orele. am iesit de mai multe ori, ne'am tinut de mana. e un finut. dar nu ne'am sarutat, el niciodata nu a incercat. si nu stiu ce sa cred. el e si cu bacu anul asta. m-am gandit ori nu e sigur k ii place de mine incat sa faca pasul sa fim impreuna, ori e cu bacu ori vrea sa fac eu pasul asta ori e timid. astept pareri.dau funda la cel care imi clarifica si mie situatia asta.

3 răspunsuri:
| AdyP20 a răspuns:

Baga-ti limba in gura lui ca-i timid.

| pastapac a răspuns:

Eu cred ca e timid... fa tu primul pas sau doar intreba-l daca ii place de tine.

| anabahebak a răspuns:

Ia'l mai pe ocolite intreaba-l daca are prietena chestii din astea