| rebecaprintesata a întrebat:

Am cunoscut un barbat cu 18 ani mai mare ca mine si vb de 4 luni pe retelele de socializare,e misto omul,pot vorbi cu el despre orice,mi-a vazut putin si intimitatea, mie a cam inceput sa-mi placa oare am o problema grava? El locuieste departe de mine!

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Lasa pe specialistii astia sa bata campii tu vezi-ti de treaba ta, nu-i lua in seama.Auzi frate gaseste unu de seama ta dar cu ce indignare de parca nu stiu ce ai fi facut.Lasa marlanii astia batrani si lipsisti de simt, fatuca asta e pe alta planeta cred. Dupa ea se pare numa la 20 de ani simti ceva si daca ai 30 sau 40 deja esti marlan.Pai cu vocabularu ala nu te iau pe tine marlanii aia nici sa-i stergi era eu sa zic unde. Uite si tu ce vocabluar de mahala are, se mai da si invatat, invata si pe altii ce sa faca sau cum sa faca.Deci dupa ea cand o avea varsta aia o sa fie numita marlanca sau cum?laughing Numai femei cu experienta pe aici.Nu ai nici o problema grava, de fapt nu ai nici o problema nimic.Ai fost surprinsa de faptul cum vorbeste un barbat,adica altfel decat erai tu obisnuita cu marlanii astia de varsta ta care habar n-au pe ce lume sunt,care habar n-au de nici unele, care nu stiu sa respecte o femeie sau in general oamenii, deci asta s-a intamplat, ai fost asa placut surprinsa ca ti s-a vorbit altfel, ca ai invatat cate ceva cu siguranta, pentru ca de ala aia deo seama cu tine nu prea mai ai ce invata.Iti place asta e.Si chiar daca omu ar vrea sex stii ceva? Macar faci sex cu cineva care iti vorbeste frumos, se poara frumos, cu cineva care sa iti placa sa vorbesti sa iti placa sa te deschizi in fata lui.Asa vorbesti cu unu deo seama cu tine asa si ce ala nu poate sa faca sex si dupa sa dispara sau ce? Sa nu zica marea greta ca gata ai gasit unu de anii tai faci sex si deja tea si luat de nevasta.Cum am spus numa din astia profesionisti pe aici.Tu asculta ce simti, fa ceea ce simti lasa-i pe restul, fa ce poti sa faci in viata asta pentru ca mai tarziu nu vei regreta, ba o sa regereti pentru chestiile ce le puteai face si nu leai facut. Uite be madona asta auzi la ea nu exista dragoste, deci un barbat de 30 de ani sau 40 de ani ala gata deja ii terminat e mort sau cum? Te doare mintea cata prostie zace pe aici in unia.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La aproape 20 de ani diferenta, barbatul ala vrea sex si fantezii sexuale cu o fetita, nimic altceva.
Ma rog, poate este unul din cei care il excita prezenta in spatele ecranului a unei fetiscane, obsedat sexual sau cu cine stie ce fixatii in cap.

| kavasaki99 a răspuns:

Eu cred că vrea doar sex de la tine. ai grija cui trimiti poze intime. pupici

| boylivgume a răspuns:

Frate,intelegeti odata, nu e exista dragoste in asemenea diferente de ani! el clar te vrea pentru altceva si incearca sa te atasezi de el pentru a--i da acel ceva, nu te implica in asa ceva, te rog cautati pe cineva de varsta ta si lasa marlanii astia batrani si lipsiti de simt la o parte!

| rebecaprintesata explică:

Acest barbat, marlan cu ziceti voi m-a facut sa ma simt speciala, frumoasa si ma schimbat doar in bine, acum incerc sa-l evit pe cat posibil desi el vorbeste ff frumos in continuare! Doar ca am decis sa incerc desi nu prea pot pentru ca simt ceva ce ma leaga de el!