| KonG a întrebat:

Salut..am dat comanda de un buchet de flori si un urs de pluș online unei fete căreia o sa îi fie ziua de Florii. Problema este ca se afla la muncă, vineri o sa il primească, dar ce vreau sa stiu e daca o va afecta într-un fel cadoul, ținând cont că lucrează într-o sucursală BCR. O parere este de folos.

Răspuns Câştigător
| Hannah06 a răspuns:

Buna! E Ft frumos din partea ta gestul. Nu cred ca ar avea de ce sa o afecteze, in afara faptului ca o sa atraga atentia colegilor. Daca este iubita ta, ca nu ai specificat in ce relatii sunteti, o sa se bucure de surpriza.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce sa o afecteze? Este un gest foarte frumos.

| KonG explică (pentru Hannah06):

O cunosc de 5 zile prin intermediul unui verișor, dar e super fata, sper sa fie o surpriză plăcută, este un trandafir criogenst. sper sa îi placă