| Whes a întrebat:

Ziua prietenei mele este intr-o luni si isi tine majoratul doar vineri. Am deja in plan sa-i ofer un cadou + un buchet de flori luni.Intrebarea este cum sa ma prezint la majorat? Ajunge un buchet de flori? Nu prea sunt comfortabil in multimi de aia am optat sa-i ofer cadoul luni cand putem fi doar noi doi. Ceva idei sad?

Răspuns Câştigător
| thinkro a răspuns:

Buna! In primul rand este de ajuns sa ii oferi un cadou+buchet de flori. In al doilea rand, prin "cum sa ma prezint la majorat?" te referi la vestimentatie sau? Daca e asa, poti combina lejer o camasa cu niste blugi si un sacou. big grin

1 răspuns:
| Argelean a răspuns:

Salut! Eu cred ca e suficient un cadou si flori, iar cum sa te prezinti la majorat eu zic sa te duci la ora 12 noaptea.Bafta!