| HansCristian123 a întrebat:

Salut, am dormit la o prietena pe care o cunosc doar de o saptamana, din cauza unor probleme cu prietena mea a trebuit sa dorm in alta pare si nu aveam unde, dar ea s-a oferit sa ma lase sa dorm la ea. Ma pus intr-o camera alaturata de camera ei intr-un pat de cam 2 persoane. Am adormit si cred ca peste vreo 2-3 ore m-am trezit cu ea peste mine, dezbracat, iar ea se ("conecta cu mine" laughing ). Nu a intrat mult, cam vreo 1-2 cm si am scos-o repede. Am intrebat-o de ce a vrut sa faca asta fara sa imi spuna, mi-a spus ca ma placea si ca nu stia cum sa imi spuna si cum sa ma faca sa facem asta. M-am dus la baie repede si m-am spalat cu apa, nu era sapun sau gel sau altceva pe acolo sau nu am gasit eu... abia dupa ce m-am rugat mult de un prieten sa dorm la el m-am spalat cu sapun ( pe prieten nu l-am rugat de prima data pentru ca are nevasta si nu stiam ce o sa spuna). Oare sa fi luat ceva de la ea? Ea nu mi-a spus ceva de vreo boala sau ceva dar nu poti sti doar din privire... ce credeti doar din 2-3 secunde cat a durat pana sa imi dau seama, as fi putut sa iau vreo boala sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Binenteies ca este suficient sa se produca o simpla atingere intre cele 2 organe sexuale, pentru a exista o posibila NEsansa de a se transmite un BTS (boala cu transmitere sexuala). Cu mentiunea expresa conform careia : aceasta posibilitate poate sa existe numai in cazul in care celalalt partener de sex este bolnav, infectat. Posibilitatea poate exista, insa trebuie cunoscut si faptul ca BTS-urile nu bantuie chiar asa hai-hui cum cred sau presupun foarte multi. Sanatate!

| HansCristian123 explică (pentru corbulalbrosu):

Mersi, sanatate si tie! iti doresc o seara buna pentru ca nu iei in gluma intrebarea ca copilul de mai sus!

4 răspunsuri:
| Clytia a răspuns:

Normal că poți lua, chiar dacă a existat contactul și pentru câteva secunde.