| cosmina_8603 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna a avut un prieten de care s-a despartit iar acum e cu un alt baiat...totul mergea bine intre ei. pana cand intr-o seara cand a ajuns foarte tarziu acasa si nu stia ce sa le spuna parintilor. Le. a spus ca a fost cu o prietena, dar aceea fata ajunsese mai repede acasa, si a trebuit sa le spuna parintilor ei despre acest baiat.Parinti ei auzind, i.au spus.sa se desparta de el ca daca nu il face praf pe baiat, dupa ceva timp ia tot mai era cu el dar lucrurile se cam racisera intre ei aa ca era foarte derutata din privinta asta. A pus. o pe o alta fata sa il intrebe daca mai vrea sa fie cu el, bine inteles ca el a zis DA Dar dupa voi ce ati sfatui-o sa faca?

3 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Ce parinti ratati are... nici 2 lei nu merita aia

| doinitza12 a răspuns:

Eu sincer m-as intilni pe furis.cum desigur am mai facut-o si esea forte bine.

| Deddu a răspuns:

Ce parinti. cum sa zici asa ceva.de paraca ei nu au fost si ei tineri la randul lor. AAHH parinti astialaughing