| Yukiiiiiii a întrebat:

Intr-o zi cea mai buna prietena a mea a dormit la mine si mi-a spus ca daca port sutien cand dorm o sa am sânii lasati asa ca l-am dat jos si putin mai tarziu m-a intrebat daca eu ma trezesc repede si i-am spus ca nu, iar mai târziu când m-am trezit iar ea nu stia imi masa sânii ma sărută pe buze iar la un moment dat mi-a băgat mâna in pantaloni si cred ca voia sa imi faca Degețica. Eu tot vreau sa încerc cu o fata sa fac 'dragoste' dar sa fiu si eu treaza adica fata aceea sa stie ca sunt treaza. In acea seara mi-a plăcut foarte mult dar dupa cred ca se masturba...Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce asa cum afirmi ca ''mi-a placut foarte mult'' inseamna ca intimpul masturbarii tale de catre ea, ai avut/simtit senzatii deosebite te-ai excitat ceea ce ti-a provocat placere si satisfactie. Fiindca admiti ca ti-a facut placere si simti si dorinta ca experienta sa se repete, in mod normal si logic ar trebuie sa discuti cu ea. In mod sigur va accepta sa ''dormiti'' impreuna in mod repetat. Succes!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iar esti pedofilul ala obsedat de fetite?
Te excita sa scriid espre asta, nu-i asa?

| mihai69 a răspuns:

Să o mai chemi pe la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DonnaAlba....IMBECILITATEA inascuta doar MOARTEA o poate inlatura. rolling on the floor rolling on the floor