| Hpzox a întrebat:

Hei TPU laughing stau aici cu o prietena de-a mea si m-a intrebat, care e cea mai buna pozitie de facut dragoste pentru prima oara in care sa nu doara asa de tare laughing? Eu i-am zis ca pentru prima oara doare un pic nu foarte tare dar pozitia conteazaa?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum se spune,,, pozitia nu se iarta''.
Cel mai bine prima data este clasica pozitie a misionarului(baiatul sus, fata jos).Asa e cel mai natural.
Nu face asta daca:te simti fortata, nu esti pregatita sau e prematur.
happybig grin