| hrbdnemedlelkdmee a întrebat:

Salut, am făcut sex cam des cu iubita mea in ultima perioadă și azi dimineață m-am trezit cu niste bubite micuțe in jurul capului de la penis și ceva ațe albe...(am făcut sex neprotejat știu că nu e corect )

13 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu are legatura cu frecvența ci cu bolile cu transmitere sexuala. Si cu prezrevariv ai 20% sanse sa le iei, seviau prin sange e sufisient 2 zgarieruri, poate chiar de la prezervativ.

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fi luat un BTS, cu bubite si scurgeri din penis, ca atele alea albe poate fi sperma uscata.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ai mers la medic intre timp? Daca stiai ca nu este corect de ce ati dat-o inainte fara protectie?

| Hyperion7 a răspuns:

Pai nu are treabă regularitatea. bubite nu faci de la sex regulat sau prea des, ci faci de la o boala cu transmitere sexuala sau infecție cu transmitere sexuală.
Tu ești primul partener?

| Cosmin3412 a răspuns:

Bubițe poți face si dacă te joci cu penisul înainte de intrare, mai ales daca il freci de ea si este zona aia unde creste păr. (Am trecut prin asta) chestia cu ațele nu o înțeleg. Sfat: nu mai face sex sau altceva 2, 3 zile. Si spala-te regulat. Vezi daca mai apar.

| ScottishPrincess a răspuns:

Ai grija sa nu fie sida. Sexul se face doar dupa nunta nu inainte.

| hrbdnemedlelkdmee explică (pentru ScottishPrincess):

Mersi frumos jadecheng supravietuitoarea, chiar nu știam

| luxlux2488 a răspuns (pentru ScottishPrincess):

Pfff nu mai speria oamenii cu Sida. Dupa nunta cu altele happy cum sa faci dupa nunta happy faci inainte sa vezi daca e ce trebuie.

| ScottishPrincess a răspuns (pentru luxlux2488):

Deia unii se imbolnavesc de boli cu transmitere sexuala ca uniunea nu e binecuvantata de Dumnezeu regulile astea nu-s puse de pomana. happy

| hrbdnemedlelkdmee explică:

Bai vasile pârnaie nu toate cum au fost ale tale

| hrbdnemedlelkdmee explică:

Ce boala mă frate, mi ai inspectat o tu sa vezi exact ce am?

| GianinaMateiuc a răspuns:

Ai luat o boala venerica. Pai sa ai mari probleme.