| mtw123 a întrebat:

Am niște bubițe albe in jurul capului de la penis cam de vreo 2 ani, ce sunt, sunt grave, cum pot scapă de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Papule perlate paniene.Nu este o boala infectioasa.Este inofensiva.Dar ai grija.Cand o sa ai o prietena si vei scoata monstrul la ea se va speria de el deci mai bine te tratezi si scapi de ele. Fetelor nu le plac lucrurile de genul asta

| Sociopatul a răspuns:

Cati ani ai? geva de genul am si eu si nu am nimic... eu am 18 si ma gandesc ca are legatura cu faptul ca inca ma dezvolt

| İtscomplicated a răspuns:

Cred ca ai ppp. Nu e nimic grav