| lunatik a întrebat:

Am facut sex cu iubitul meu protejat, dar a avut loc un mic accident dupa 5 min s-a rupt prezervativul dar mentionez ca s-a spart afara adica nu in vagin, imediat dupa acest fatpt l-am oprit si nu am m-ai continuat actul sexual. ce sanse sunt de a ramine insarcinata? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| RalucaScumpika a răspuns:

Stii ca daca face avort poate sa nu mai aiba copii + ca poate ramane cu traume pe viata... si ca sa rapsund la intrebarea ei sansele sunt 0 daca s-a spart in afara vaginului

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai si daca ramai gravida ce ai sa faci? De asta ti e teama tie? Ca vei rămăne insarcinată? laughinga ca vei rămăne vei face avort si gata nu i asa? Să ţi fie Rusine!

| RalucaScumpika a răspuns (pentru VadTot):

Stii ca daca face avort poate sa nu mai aiba copii + ca poate ramane cu traume pe viata... si ca sa rapsund la intrebarea ei sansele sunt 0 daca s-a spart in afara vaginului

| VadTot a răspuns:

Scuză mă ca am fost răutăcios cu tine!
pentru liniştea ta ar trebui sa ti faci un test de sarcina! Se gaseste in oric farmacie! Se face foarte usor.iti recomand sa l faci dimineaţa ok?
Succes!
Ps: Data viitoare fi mai atenta si multa grijă.si inca un sfat nu mai fii atit de speriata! Cand e sa ramai gravida nu te mai protejeaza nici 10 prezervative.
apropo inca ceva. inainte ca prietenul tau sa foloseasca prezervatul ai grija ca respectivul prez.sa nu fie ori ciupit dinainte ori rupt!

| LolaLollita a răspuns:

Nu prea sunt sanse.

| Zenit313 a răspuns:

Felicitari! Esti mamica! happy

| Keith a răspuns:

Daca nu a ejaculat, si prezervativul s-a spart afara, nu ramai insarcinata stai linistita.P.S. iti sugerez sa va protejati cu Durex, este cel mai rezistent prezervativ si stai linistita nu esti insarcinata totusi pentru linistea ta iti poti face un test de sarcina(surecheck este cel mai bun test). Bafta!

| Or1Ginal a răspuns:

Pai 0 daca nu o so spart in vagin sansele sunt 0 daca so spartin vagin sansele sunt 60 70%

| Mikii193 a răspuns:

Stai calmă nu există șanse de a rămâne însărcinată dacă nu s-a spart în vagin.