| Cherenkov a întrebat:

Salut, am facut sex cu o femeie de 46 de ani, ea sustinand ca nu este in perioada fertila. Mi-a permis sa ejaculez sperma in vaginul ei iar apoi cam la o luna distanta m-a contactat spunandu-mi ca este insarcinata. Ce as putea face in aceasta situatie sau ce măsuri s-ar putea lua? !

Răspuns Câştigător
| Iasminai700 a răspuns:

Vorbește cu ea, cere-i sfaturi mamei tale.Nu ești obligat să te bagi in asta.Dar nu trebuie sa mai ejaculezi in vaginul femeii lor poți distruge viața unui copil și el nu are nici o vina.Ii poți fi alături când va naște sa-i dai o sumă de bani daca sta prost cu cheltuielile.Dar nu ii spune să facă avort pentru că și sănătatea ei contează și e un păcat mare.Trebuie sa iei masuri cu ea pentru că asta e o treabă destul de serioasa

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ce poți face? acum - nimic.
După ce naște, poți cere un test de paternitate.
Dacă iese pozitiv, îl recunoști și... să vă trăiască!
Alte măsuri ce se pot lua? măsori prin dormitor și vezi unde se potrivește un pătuț de copil.

| alina2k18 a răspuns:

''ce as putea face''
Uite stai, stai asa ^^
laughing
Mda, troll.

| Goete a răspuns:

Tu cati ani ai

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! In primul rând tu câți ani ai? Nu prea mai ai ce sa faci. O sa fi tată, insa poți cere un test de paternitate sa vezi adevărul. Dar totuși, câți ani ai tu?

| Viorel703 a răspuns:

Însoară-te cu ea. Sau dacă nu si va puneți de acord, poate avea doar ea grijă de copil

| Dianamsr a răspuns:

De cate ori ti-am spus sa nu mai bei, mai alexandru, mai?