| MecheniciLucian a întrebat:

Salut. Am făcut sex cu prietena mea. Mi-am dat drumul afara, pe urma am introdus penisul imediat în vagin cu sperma pe cap. Credeți că ar putea sa rămână gravidă?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da ramane gravida pentru ca spermatozoizii merg spre ovul

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate!
Asta este greseala fatala pe care o fac toti baietii nestiutori, sperma ramasa pe teava se scurge in vaginul femeii, producand sarcina imediat, doar DACA fata/femeia este in perioada fertila!

| Emilian65 a răspuns:

Da,daca era in perioada fertila.

| VoidEternal a răspuns:

Dacă era în perioada fertila, da.

| Crackman a răspuns:

D
A

| iulia0514 a răspuns:

Da! Câți anișori ai? Înainte sa faceți sex informați-vă dacă nu vreți sa schimbați scutece la 14-15- 16 ani! E simplu sa o bagi acolo și sa uiți de tine dar nu e simplu sa crești un copil!