| MaraiN0028 a întrebat:

Dacă am făcut dragoste cu iubita neprotejat dar am ejaculat afara și imediat după am mai atins cu penisul de chiloții ei dar nu prea mult și l am introdus iar in vagin pentru doua minute. Se poate sa rămână însărcinată? (Menționez ca avem peste 18 ani)

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, se poate intâmpla (dracu' nu doarme - citește "spermatozoidul")

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul asteptat si cerut de tine in cazul/situatia prezentata si precizata este DA. Adica este foarte posibil sa se formeze sarcina.
Insa acest lucru se poate intampla NUMAI/DOAR in cazul in care iubita ta in acel moment (ziua in care a fost intretinut sexul) era in una din zilele PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual. In acest caz atat posibilitatea cat si probabilitatea de formare a sarcinii este FOARTE MARE. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa ramana gravida.