| 2dor a întrebat:

Salut, am facut sex neprotejat iar ciclul prietenei mele vine in 2 saptamani. Care sunt sansele de sarcina?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte mari.A-ti facut-o chiar in perioada fertila.A ei. Daca intelegi.

| mihai69 a răspuns:

Cam 200%.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Sunt sanse mari, mai ales daca ai ejaculat in vaginul ei!

| CariocaTha a răspuns:

Au scumpit astia prezervativele si nu stiu eu?

| Caracter3 a răspuns:

Sunt sanse sa fi ramas!

| ana06261996 a răspuns:

Salut.Sanse intodeauna sunt nimic in lume nu e sigur 100%.In cazul tau poti fi mai sigur ca nu a ramas insarcinata daca nu ai ejacuat in vaginul ei, adica daca ai ejacuat sanse sunt 70%la 100%. daca nu mai putine.Numai bine pk.