| 2dor a întrebat:

Salut, am facut sex neprotejat.dar am retras la timp iar ciclul prietenei mele vine in 2 saptamani. Care sunt sansele de sarcinaa?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe scurt ati facut sex neprotejat fix in perioada ei cea mai fertila. Sanse mari sa apara o sarcina, degeaba ai retras tu la timp, nu ai nicio siguranta ca un spermatozoid nu a ajuns sa isi faca treaba

| BeHappy26 a răspuns:

Menstruatia nu este mereu exacta. Poate sa ii vina doua saptamani, poate veni in una. Daca ai retras la timp nu cred ca e vreo problema, desi ati putea face o verificare (un test de sarcina)