| ionut2odf a întrebat:

Salut! Am facut sex protejat impreuna cu iubita mea in prima zi a perioadei fertile. Am folosit prezervativ de la Durex ( Feel Thin), recent mi-a spus ca de la ultimul act i-a cam fost rau, totodata avand si unele greturi. Prezervativul dupa ce l-am scos, nu era rupt sau spart, fiindca avea toata sperma in el. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Starea de rau nu este provocata de prezervativ sau de sex, ci de mancarea pe care a mancat-o inainte sau dupa sex si care i-au facut o indigestie.
Sa tina un regim alimentar si isi va revenii.
Sanatate maxima!

| verdeeuglena3939 a răspuns:

Dc e asa cum spui tu, iti iei frumos bilet catre mexic si aia e