| NeneaFane a întrebat:

Am 15 ani si am facut sex cu iubita mea azi, e a-3-a oara. Desigur, protejat, cu prezervative durex feel thin. Deci, dupa ce mi-a facut oral, mi-am pus prezervativul si am facut normal. Eu am orgasm foarte greu, adica din astea 3 ori cel mai mult m-am tinut 6 ore, si am ejaculat fortat (e naspa). Aici si "minunea", azi, cand faceam sex normal am vazut ceva alb pe penis, mai jos de prezervativ. Era prea mult ca sa fie lichid preejeculator si daca era sperma o simteam. Sunt asa de speriat incat nu mai stiu ce textura avea, dar parca era ca un sapun. Iubita mea e la 12 zile dupa perioada si e mai mare decat mine. Vreau sa imi spuneti ce era chestia aia, fara aberatii si cu chestii ca "sunt prea mic" si d-astea. Mentionez ca prezervativul era foarte bine pus, fix. Multumesc anticipat! (Pentru mai multe detalii, intrebati)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In majoritatea cazurilor, pe toata durata actului sexual placut, de regula apar si se manifesta senzatii din cele mai diverse cum ar fi cele de placere, de excitatie sau cele de satisfactia care apar si se manifesta tot mai intens odata cu avansarea actului sexual. Din acest motiv anumite glande specializate din cele existente in mucoasa vaginala intra in activitate si produc o secretie care are rostul si rolul de a lubrifia cat mai eficient si cat mai intens interiorul vaginului. In concluzie ceea ce ai vazut/observat ca s-a lipit pe exteriorul prezervativului si a existat si in zona vulvei/a labiilor a fost de fapt lichidul lubrifiant care s-a format in vagin in timpul actului sexual, datorita faptului ca partenera ta de sex s-a simtit foarte bine si a fost foarte excitata dar si satisfacuta. Sanatate!

| NeneaFane explică (pentru corbulalbrosu):

Mersi! inseamna ca am facut treaba buna happy

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat, nu poate sa ramana gravida.

| Sofer a răspuns:

Aia e de la ea. Mai elimina femeia un lichid alb la fel ca sperma.

| Catalin77945 a răspuns:

Poate era lichidul partenerei

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Probabil asta era saliva iubitei tale.

| NeneaFane explică (pentru RazvanLegendaVie):

Mersi mult, sper sa ai dreptate laughing))

| RazvanLegendaVie a răspuns (pentru NeneaFane):

Ți-aș recomanda să vizitezi un doctor dar să nu afle și părinții tăi, dar sănătatea e pe primul loc.

| SadBoyForever a răspuns:

Și când mă gândesc la faptul că eu sunt virgin la 28 de ani?

| VasileAmadon a răspuns (pentru SadBoyForever):

Same,dar eu am 19 ani.Inca mai am timp laughing)

| NeneaFane explică (pentru SadBoyForever):

Mai ai cam 32 de ani pana cand iti moare instrumentul, inca ai timp

| GabyNt a răspuns (pentru SadBoyForever):

Du-te la curve. Altă soluție nu ai.200 de lei și ai rezolvat problema. Pregătește-te înainte.Nu fă labă două zile.