| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am făcut sex protejat și după câteva ore mi s-a micsorat foarte mult penisul, iar capul penisului este alb și marginea penisului cam mov. Să fiu oare alergic la latex sau sa fie o boala?

Mulțumesc anticipat!

Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Stai linistit. Este normal ce ti s-a intamplat. Du-te in pat, dormi o ora si ceva si cand te trezesti totul va fi ok.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul urolog sa te consulte

| Violleta2022 a răspuns:

Este perfect normal ca penisul sa revina la forma lui normala dupa sex, cand nu mai este in erectie, in stare flasca, micsorandu-se considerabil.
Stai linistit ca nu s-a tocit penisul de la sex! happy
In ce priveste albeata de pe capul penisului, este sperma uscata care trebuie spalata cu apa calda si sapun ca sa-l mentii curat si sanatos.

E exagerat de mic penisul, neobișnuit de mic, știu ce vorbesc aici. Iar capul este complet alb cu marginea spre culoarea mov.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Unknown55):

Du-te si te culca acum, ca nu ti s-a intamplat nimic, este doar epuizat cucul ala.

| dullcat a răspuns:

Alergia la latex se manifesta diferit.Mergi la medic.

| VoidEternal a răspuns:

Nu am auzit de vreo boala cu transmitere sexuala sau nu, care sa aiba ca simptom atrofierea organului.

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Daca ai pus prea putine prezervative. Data viitoare nu mai fii zgarca si pune si tu acolo 5-6.

| Bobbi1234 a răspuns:

Ce fel de prezervativ ai folosit?

| ReluCruciatul a răspuns:

O SA CADA JOS! PUNE REPEDE GHEATA PE EL! E mov pentru ca s-a oprit sângele. E pedeapsa lui Dumnezeu pentru sex înaintea căsătoriei! Roaga-te