| anonim_4396 a întrebat:

Salut! happy Am fost la o petrecere cu mai multi colegi de scoala (eram vreo 60) si am facut mai multe concursuri de dans, chestii.

Am dansat toata seara cu cel mai frumos baiat din scoala.Cand era o melodia mai lenta ne-am apropiat si ne-am atins buzele putin (nu stiu daca din greseala sau >nulaughing)8-

Apoi, cand s-a terminat mi-a zis ca i-a placut petrecerea si m-a pupat pe obraz.batting eyelashes

Intrebarea e: ma place?hee hee

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca a dansat cu tine si nu cu alta fata, daca v.atsi atins buzele si daca se comporta frumos cu tine, ce dovada mai vrei? e clar ca te place. dar totusi m.ai examineazai comportamentul asupra peroanei tale o perioasahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| NoBoDy_9430 a răspuns:

Se stieeee:X
Invita-l in oras acum in vacanta si du-l printr-un loc mai pustiu:XSi spune-l ca-l placi alea alea, cine stie.