| anonim_4396 a întrebat:

am incercat sa o fac cu iubitul meu. ne iubim foarte mult.
dar problema este ca atunci cand a impins m-a durut foarte tare incat a fost nevoit sa se opreasca. mi-a curs si foarte mult sange. am facut-o neprotejat sad mai sunt sau nu virgina daca nu am dus actul pana la capat?

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Atata timp cat ti-a curs sange sigur nu mai esti. Si durerea aia era pe moment trebuie sa continuati ca era mai binewinking Nu mai esti virgina fundita?love struck

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Ai avut si contact sexual (chiar daca incomplet) si s-a rupt si himenul.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca nu mai esti virgina...

| AliceHappyGirl a răspuns:

Chiar daca nu ati dus actul pana la capat, nu mai esti virgina. Si data viitoare protejati-va pentru a nu avea surprize neplacuta pe viitor!

| shtephie a răspuns:

Nu mai esti virgina pentru ca a existat penetrare si te-ai dezvirginat!

| MititiCa a răspuns:

Virgina nu mai esti. dar probabil te-a durut foarte tare pentru ca erai incordata, sau constransa de ceva anume.

at cand esti virgina si vrei sa te dezvirginezi e ok sa iei un pahar de vin, si sa fii cu cel pe care il iubesti cu adevarat.

daca esti stresata, muschii vaginului nu se vor relaxa, si vei face ca actul sa fie dureros. gandeste`te la ceva frumos, la cat de mult il iubesti. nu stiu, la lucruri de genul asta.

sper ca te-am ajutatbig grin

funda?batting eyelashes:*

| yoanna11 a răspuns:

Nu mai esti virgina happy, durerea era doar de moment happy

| 2dmv a răspuns:

Pai nu prea cnteaza ca nu ati terminat, actul sexual in mare parte a avut loc...nu mai esti. Te-a durut ca nati folosit prezervativ si un lubrifiant folosea mult, si cu astea tear fi durut, dar nu asa tare.

| sweetgirl_2938 a răspuns:

Daca ti-a curs sange,, nu credsad

| ingerash17 a răspuns:

Nu, numai esti. daca tia si curs sange...

| Rocs_2679 a răspuns:

Buna! happy Eu sunt virgina, dar sper ca raspunsul meu sa te ajute happy"Virgina" este considerata o persoana care nu a avut contact sexual cu penetrare. Dezvirginarea este perceputa ca "pierderea virginitatii" sau, mai concret, cu primul contact sexual cu penetrare.

| Riyukii a răspuns:

Nu.sigur ca nulaughing)
si neprotejat?!?

| Rutty a răspuns:

Pai daca tu spui ca ti-a curs sange, din asta rezulta ca nu mai esti.
Dar oricum nu trebuie sa ti la virginitate, caci unor baieti nu le place atat de mult sa fie cu o fata virgina deoarece nu poate sa faca s*x cu ea.
Virginitatea trece este ca si ciclul.
Dar daca voi va iubiti, acum nu mai conteaza daca mai esti sau nu virgina.
Poti verifica si la un medic, daca intr-adevar mai esti, desi sansele sunt mici de a mai fi. Oricum. data viitoare puteti incerca din nou si mai pasional deoarece nu o sa te mai doara!

| iacobitza a răspuns:

Pai din moment ce ti-a curs sange inseamna ca himenul ti s-a rupt asa ca nu mai esti virginahappy sper ca te-am ajutat incearca sa o faceti din nou nu o sa te mai doara asa tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! nu mai este virgina

| Ahb a răspuns:

Nu mai esti :*

| Claw_5238 a răspuns:

Draguta mea nu mai esti din moment ce spuneai ca ti-a curs sange dar daca il iubesti nu trebuie sa-ti fac griji in privinta asta