| Nake a întrebat:

Salut, am intalnit o fata. Aceasta are prieten. Dar eu am inceput sa tin la ea. I-am zis asta. Si ea mi-a raspuns ca si ea simte la fel. Ok. Totul bine pana aici. Dar, ea imi zicea ca nu suporta dinstanta dintre ea si prietenul ei. Si ca vrea sa se desparta de el. Eu nu am vrut sa intervin intre ei. De asta am asteptat, am asteptat. Dar ea a inceput sa ma intrebe daca iubesc o fata o sa am grija de ea etc. Si am vorbit asa. Pana cand mi-a dat prietenul ei cerere. Am acceptat am vorbit cu el. I-am zis si lui ca o plac si el a zis sa ramanem doar prieteni. Eu i-am zis ca da. Ok. Ea tot imi zicea ca se desparte. S-au certat odata. El mi-a zis ca i-am distrus relatia si nu a fost asta intentia mea. Intentia a fost doar sa astept. Iar acum ea stie ca o iubesc sa zicem asa si ea imi zice la fel. Si tot imi vorbeste de prietenul ei ca a inceput sa vorbeasca cu fosta lui si ca de ce i se intampla ei asta. Si nu stiu de ce nu se desparte de el daca nu vrea sa mai fie cu el si ca ma iubeste pe mine asta nu inteleg eu. Mai are rost? Sau o las asa si nu mai ma bag. Chiar daca incep sa tin mult la ea. Poate imi trece repede. Si nu vreau sa ma bag intre ei. Am incercat sa o ignor dar nu pot.

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Da-i de gandit, sa se decida singura ce vrea si sa te anunte ca sa stii si tu ce ai de facut.Foarte bine ca ai fost deschis si i-ai spus ca iti place de ea.Acum e timpul sa o intrebi ce are de gand sa faca pe viitor, ca nici tu sa nu stai dupa ea, sa pierzi timpul aiurea.