| Gilbert9 a întrebat:

Salut,am introdus degetul in vaginul prietenei mele in timpul unei partide si ca niciodata am simtit ceva ciudat in vagin si nu stiu ce poate fi,e ceva tare de marimea unei mandarine mai mica mai ca puteam sa prind de chestia aia e prima data cand am simtit asa ceva, ce poate fi? Multumesc.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Clitorisul

| corbulalbrosu a răspuns:

In capatul extrem al vaginului, este situat colul uterin (cervixul) care este/reprezinta o prelungire a uterului in vagin. Respectiva structura are o forma aproximativ la fel cu cea descrisa de tine de forma unei cupole (o jumatate de bila) si are si consistenta descrisa adica asemanatoare cu cea a cartilajului din care este format nasul sau lobul urechii. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

De ce ai bagat degetul unde nu trebuie?

| Crackman a răspuns:

Te ai **** pe tine?

| Jeonghyeo a răspuns:

Cervixul, tesutul ce separa vaginul de cavitatea uterina.

| Starrdust_Allen_1963 a răspuns:

A mancat sarmale inainte? S.a spart matu' in cur!