| eumisu a întrebat:

Salut, am luat marca de prezervative Durex ( Performa) si sunt prea mari! Penisul meu are 15 cm lungime si 4 latime. am auzit ca Love+ ar fi mai mici big grin ce prezervative stiti pentru aceasta marime?big grin ajutor!

5 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Nu ştiu laughing. Mai bine ai întreba farmacista că ea se pricepe în domeniul ăsta laughing

| Cristiyang a răspuns:

Frate ia-ti Love+ daca sunt si alea mari nu prea stiu laughing esti ghinionist cu cucu mic

| eumisu explică (pentru Cristiyang):

Deci asa e, sunt mici, nu?big grin

| Cristiyang a răspuns (pentru eumisu):

Da alea love+ sunt mai mici

| CelesteBridgit990 a răspuns:

Dar...iti poti lua un balon laughing [ desumflat ]