| Miha16221 a întrebat:

Salut TPU! As dori sa ma ajutați cu un lucru. As dori sa stiu ce marime de prezervative ar trebui sa cumpăr dacă am penisul de 15cm lungime și cam 2 cm și cv lățime.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici cum se masoara corect penisul:
https://imgur.com/a/kwt4a24

Atentie: prezervativul terebuie sa intre fortat (foarte greu) pe penis stand perfect intins, fara sa faca cute sau pliuri, precum pielita de la salam, pe salam.
Daca prezervativul este larg/mare atunci se va rupe, fiindca se rasuceste pe penis in timpul sexului, se intinde la maxim si se rupe.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca masura 49 mm

| anonimuIl a răspuns:

Cam 2 cm și ceva lățime?

Mai măsoară încă o dată că e cât un DEGET de groasă sula ta și se ENERVEAZĂ femeia când face sex cu tine că NU simte nimic.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonimuIl):

Daca-l are numai de 2 cm latime, atunci cu siguranta nu are decat 11-12cm lungime, dar toti o masoara de la anus si atunci pare mai lunga happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele standart care le găsești peste tot

| ValeriuSUkaru a răspuns:

Pastreaza ti bani