| Katoteshikuki a întrebat:

Salut

Am mai pus o intrebare in legatura cu o fata
I-am spus ca o plac foarte mult si intr-o zi mi-a spus ca ma place dar atunci cred s-a imbatat dupa am intrebat-o daca ma place a spus ca tine la mine dar nu ma place.
Ideea e ca mie inca imi place de ea si sunt sigur ca si ea ma place e imposibil vorbeste cu mine mereu imi zice tot daca o intreb ma saluta mereu.
Cum sa fac sa o recuceresc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil inca esti in starea de "testare", mai sunt si alti baieti si nu e hotarata, asa ca orice fata.

Stai linistit, cat timp esti in ganduri daca s-o inviti undeva, daca e frumoasa ori nu, vine un altul si ti-o sufla, e concurenta!

Daca-i arati ca esti mort dupa ea, ca o placi, deja ti-ai sapat singur groapa, fii indiferent, invit-o la plimbare, in oras, iar daca te intreaba de o placi, evita sa raspunzi.

2 răspunsuri:
| Correct a răspuns:

Dai de baut si atata timp cat vei face asta te va iubilaughing

Răspuns utilizator avertizat