| Mary24 a întrebat:

Salut.Am mare nevoie de ajutor.
Acum ceva timp am cunoscut un baiat care trebuia sa il intalnesc astzai, e din suedia...A venit in Romania cu parintii lui si s-au oprit la ceva prieteni in Arad(unde stau eu), nu sta mai mult de 2 zile ca dupa merge in Cluj.Asa, si el cand a ajuns in Arad a zis ca o sa isi cumpere cartela sa ma poata suna, sau intra pe mess sa imi spuna unde sa ne intalnim. Pana la urma nu m-a sunat si l`am asteptat pe mess.A intrat, si nu era el era o fata care mi-a dat igg si ia schimbat parola, faza e ca ei ii place foarte mult de el si nu vrea sa "il piarda" si a zis ca nu vrea sa ma intalnesc cu el.Acum nu stiu ce sa fac sa dau de el ca nici nu stiu unde sta in Arad, este prima si ultima data cand il pot vedea in realitate... nici nr de telefon nu am doar pe ala din Suedia si pe ala n-am cum sa il sun.Deci ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Te complici prea mult..il iubeste alta nu ai ce sa mai faci doar daca vrei sa fi rea si sa ii strici aleia relatia

| Mary24 explică (pentru SakonSIUkon):

De fapt thinking eu as fi sa zic prietena lui, ea este doar una obsedata de eloh go on

| SakonSIUkon a răspuns:

A atunci nu stiu...laughing