| TVD13 a întrebat:

Eu am prieten! Si e baiatu asta cu care am fost sa se intalneasca prietena mea. Ea ne-a lasat cam 10 minute singuri, si am inceput sa discutam, si-mi facea complimente, si se uita cumva la mine...El s-a despartit de prietena mea. Ma rog a fost ceva de-o zi mai la misto. si acum a intrat pe mess si mi-a zis ca se tot gandeste la mine si ca ma place, si ca vrea sa ne intalnim. eu i-am zis ca am prieten si ca daca vrea sa vb si doar atat Da. Ma rog ma intrebase daca il plac si eu am zis ca nu-l cunosc bine ca sa zic ca-l plac si apoi a zis sa ne intalnim. Intelegeti!
Asta inseamna ca eu imi insel prietenu? Adica nu o sa se intample nimic si nici nu ma voi ascunde. am sa ma intalnesc undeva unde sa ma poata vedea lumea ca nu fac nimiclaughing
Deci...Il insel? Stiu ca e o intrebare prosteasca dar treceti peste asta si raspunde-ti la ea va rogglove struck
Multumesc`!

3 răspunsuri:
| DDoctorita a răspuns:

Deci, faptul ca ai prieten asta nu inseamna ca nu mai poti avea viata sociala!

Daca ai prieten, poti avea amici baieti, doar nue sti lesbiana sa cunosti doar fete!

Nu, asta nu inseamna ca il inseli! Dar, ai grija de intentii are baiatul cu care te vei intalnii! happy

| Silviu591 a răspuns (pentru DDoctorita):

Una e sa te intalnesti cu un amic(coleg de clasa, fost coleg, prieten de familie etc) si alta e sa te intalnesti cu unul care ti-a zis ca ii place de tine si vrea sa fiti impreuna.

Nu te intalni cu el..nu fii naiva. spune-i prietenului tau mai bine happy

| Adriana a răspuns:

Sincer te-as sfatui sa nu te intalnesti cu el...sa nu care cumva cine stie cum avanseaza "relatia" si ajungi sa te indragostesti de el si atunci chiar vei fi pusa intr-o situatie cu adevarat grea.