| Seryeva a întrebat:

acum cateva zile, veneam pe drum cu un prieten cu masina, eu eram in spate iar el conducea, a fost drum lung, si in fine, vorba cu vorba, el se uita prin oglinda si punea ochii pe mine, mi-am dat seama si m-am uitat si eu, apoi imi facea cu ochiul. Dupa mai facea semne etc. Cand opream venea pe langa mine si se uita mult, apoi intr-o zi a facut o gluma cam proasta si m-a strans in brate ca sa nu ma supar, si in fine, cam atat, apoi a inceput sa-mi dea likeuri pe fb si chesti de genul, ce credeti ca are de gand? Thx

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Vrea sa te ceara de nevasta, ai grija ce semne ii faci si u.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Vrea sa se casatoreasca cu tine.

| OnuOnulică a răspuns:

Nimic.

| PerfectAngellll a răspuns:

Mhm...ii esti simpatica, te crede draguta/frumoasa/atragatoare si este un lucru bun+si-a dat seama cand a gresit...cu gluma proasta(depinde si de glumabig grin )si nu a vrut sa te superi :X. Vorbeste cu el, nu pierzi nimicwinking