| petal a întrebat:

Am nevoie de cateva idei pentru decorarea clasei. Pentru gimnaziu, merci! scuzati categoria, dar imi trebuie urgent

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Câteva păpuși gonflabile, pline cu heliu, ca să plutească prin clasă. Plus vibratoare pe catedră și câteva prezervative umflate și ele tot cu heliu. De toate culorile.
Scuză răspunsul, dar trebuie să fie adaptat categoriei.

| petal explică (pentru mihai69):

Lollaughing i'll reconsider

| seth2016 a răspuns:

Niste planse cu educatie sexuala si metode de contraceptie. laughing

| Nicolae207 a răspuns:

Incearca sa faci curat in clasa, cam asta ar fi tot ce ar putea face clasa mai frumoasa, mai ales ca nu esti la tine acasa sa faci ce vrei cu acel loc.Incearca sa aduci doua sticle de pepsi si pahare de plastic, lasa iarba acasa.
Succes!

| alex110 a răspuns:

O bara de striptease in mijlocul clasei ar fi benefica pentru colegele fericite care se vor imbata ca scroafele, pe tabla poti pune un film horror gen gangbang si pe scunul profesoarei poti lipi un dildo, ca sa fie si ea mai bine dispusa