| anonim_4396 a întrebat:

Salut am nevoie de niste pareri la o problema pe care o am.
Sunt intr-o relatie cu o fata pe care chiar o iubesc si stiu ca si ea pe mine mi-a demonstrat de multe ori asta,pot spune ca totul e lapte si miere intre noi,ea m-a dus sa ii cunosc parintii,a fost super ok prima data când ne-am intalnit,,dar apoi am decis sa fiu deschis cu ei si sa le spun lucruri mai putin frumose pe care le-am facut in trecut,adica faptul ca fumam iarba, probleme cu politia si altele pe care tin sa mentionez ca am renuntat de 1 an,dar dau reactionat foarte urat si i-au interzis sa se mai vada cu mine, ea nu a vrut asta asa ca s-a mutat la mine dar mie chiar nu imi place ca din vina mea ea sa fie certata cu parintii.
Ce as putea sa fac in aceasta situatiie?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa ramai cu ea, nunta frumoasa

| Emilian65 a răspuns:

Daca parintii ei nu au fost de acord cu ce ai facut tu in trecut, de ce ai primit-o la tine. Trebuia sa mergi acasa la ea si sa le explici parintilor ca au fost locruri pe care le-ai facut si nu le vei mai face atata timp esti impreuna cu fata lor. Cu siguranta ca ei intelegeau situatia si lucrurile erau altfel.

| Mihaelablabla a răspuns:

Du-te la ei si spune-le parintilor ca ai fost mai mic, ai fost mai fraier, anturaje, chestii d-astea.
Oricum si fata e fraiera daca te-a ales pe tine in loc de parinti, se gaseau si alte rezolvari laughing

| Clockwork a răspuns:

Mana dreapta nu se considera iubita.