| pokemondoll a întrebat:

Salut laughing Am nevoie de niste... sfaturi oarecumhee hee hehe, pai:
Un baiat de care imi place oarecum face flirt...in ora de mate cand profu nu era atent se uita la mine zambind, asa mi-a spus colega de banca, dar cand il intreaba cineva daca ma place el zice "NU". nu-i asa ca baietii nu vor sa recunoasca mai des lucruri de genul asta?laughing ma rog, el de fapt ma place dar nu vrea sa recunoasca...cred ca multi fac asa ^^"

Răspuns Câştigător
| Baby a răspuns:

Dap. vor sa para durii la care nu le place de fete, care le pot avea pe toate si arunca imediat.oh go on is mielusei in interior, iti zic din experienta:*

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De unde sti tu ca el te place? daca nu a spus`o nimanui cum iti dai seama de asta? poate ca da... poate ca te place, si nu vrea sa afle nimeni, dar nu intseleg de unde atata sigurantsa...

| Cjay a răspuns:

Mdaa cum voiai sa zic da imi place de ea o ador sunt limba dupa ea!
intreab-l bwa boule tie iti place de mine sau nulaughing...sau date si u la el vezi cum reactioneaza ar trebui sa faca el primul pas daca ii place de tine ca e baiat
dar sa vb cu el mai separat nu sa stie prt tale si toty din sc ca lui ii place de tinehappy

| EvilThoughts a răspuns:

Poate.nu stiu. posibil.
faza e urmatoarea:
daca te place este posibil sa nu recunoask din cauza ca el s-ar putea sa creada ca tu nu il placi.Incearca sa il intrebi tu daca te place. Daca intr-adevara te place iti va spune, dar nu mai si nu mai tyelove struck:*succes

| Nov a răspuns:

Nu te place ci te iubeste vrea sa te arda laughing))

| Lollitha_1594 a răspuns:

Poi daca si tie iti place si ii zici asta iti dai seama ca si el va recunoaste...:*