| TrixiLestrange a întrebat:

am si eu o povestioara:
Acum 2 ani am intalnit un baiat care este prieten cu fratele meu si cred ca a fost dragoste la prima vedere pentru ca nici in ziua de azi nu l-am putut uita avand in vedere ca sta cu o fata de 2 ani.Dar stiu ca si el ma place macar putin pentru ca in ziua in care ne-am intalnit am `stat cu el`, adica ne tineam in brate, ne sarutam in fine, si mereu zambeste cand ma vede. Credeti ca ar fi bine sa ii spun ce simt pentru ca numai pot sa tin si parca ma doare sufletul cand realizez ca nu este al meu

P.S: Cand s-a despatit de iubita lui (pentru vreo 4 zile) mi-a cerut numarul de telefon.
Oare daca o sa se desparta de el definitiv este posibil sa fim impreuna

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cat timp el e cu alta, nu te baga.

| DakotaRoyse a răspuns (pentru Zenithf):

De-acord şi cu asta, să ştii. Dar până la urmă e dreptul fiecăruia să îşi exprime sentimenele! Cred eu. Acum va fi treaba ăluia cum va administra această situaţie.

| mona a răspuns:

E posibil sa fi impreuna cu el dupa ce se desparte dar problema e :daca nu se mai desparte de ea?

| DakotaRoyse a răspuns:

Eu, în locul tău, i-aş zice. Măcar aş afla dacă şi el simte la fel, sau a simţit ceva serios sau dacă e vreo şansă... Măcar te-ai lămuri cu asta, chiar dacă te-ar refuza. Şi până la urmă, n-o să mai stai suspinând. Dacă te refuză, asta e, te resemnezi şi mergi mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merit sa incerci... din ce spui tu acolo cred ca te place si el. Dar recomandat ar fi atunci cand se desparte de ea.

| ℓσνє a răspuns:

Nu-s ceva care sa zica,, nu te baga intre ei " bla bla...laughing
Eu zic sa vorbesti cu el si sa afli daca si el tine la tine.
Bafta si nu mai lasa pe nimeni sa te impiedicewinking

| TuguiMihai1 a răspuns:

Trebue sa spui...
Chiar daca nu va fi cu tine te vei lamuri...
Faptul ca este cu alta nu conteaza... ai tot dreptul sa incerci sa obtii ceea ce vrei...
Bafta