| UserAnoniM a întrebat:

Problema mea consta in aceea ca am mintit niste prietene de ale mele ca ma intilnesc cu un baiat pe nume Mihai...ba chiar si l-am caracterizat cum mi se parea ca va fi mai bine.peste citeva zile prietena mea ii spune un baiat din clasa ca ma intilnesc cu cineva...el desigur nu crede si cere dovezi.eu i-am trimis o poza de a unui cunoscut, dar ma tem ca va fi mai rau si va vrea o poza cu amindoi! cred ca ar trebui sa imi gasesc un iubit, dar de unde? FUnda!

Răspuns Câştigător
| CuteLittleKitty a răspuns:

Pai la un moment dat tot o si fi pusa intr-un colt de unde nu te putem scoate si trebuie sa spui adevarul. Dar ca sa evitam asta spune-le momentan ca nu e treaba lor viata ta si ca sunt gelosi, si ca nu ar trebui sa se bage in viata altora

5 răspunsuri:
| Daniel2332 a răspuns:

Pai or iti gasesti un iubit ori te pui pe tine alaturi de tipu din poza pe care leai aratato folosind photoshop daca vre sal intalneasca atunci spune-le ca locuieste la 1-2 orase distanta si ca vine foarte rar in oras sa va intalniti happy succes!

| Andreeaa56830 a răspuns:

Cauta pe unul din site-uri cu prieteni.

| Vlad_Tepes_1983 a răspuns:

Foloseste photoshop! Functioneaza laughing

| CuteLittleKitty a răspuns:

Si eu am fost pusa la o problema asemanatoare happy... Sti ce am facut? Le-am spus prietenelor adevarul (suntem cele mai bune prietene). Apoi le-am chemat la mine sa inventam o scuza pentru despartirea imaginare a mea si a lui si la final am spus si colegilor. Ai putea face la fel dar si faza cu fotoshopul merge numai xa la un moment dat tot o sa vor sa il vada pe "el" happy Sper ca am ajutat!

| UserAnoniM explică (pentru CuteLittleKitty):

Aveti idei bune, dar astazi cind am venit la scoala baiatul acela mi-a spus ca n-am gusturi bune si ca a ris de poza toata seara...Si acum serios nu stiu ce sa fac.Atunci m-am hotarit sa spun doar o parte din adevar si i-am spus ca nu este el ci doar un cunoscut si ca nu am poze cu prietenul!

| CuteLittleKitty a răspuns (pentru UserAnoniM):

Pai la un moment dat tot o si fi pusa intr-un colt de unde nu te putem scoate si trebuie sa spui adevarul. Dar ca sa evitam asta spune-le momentan ca nu e treaba lor viata ta si ca sunt gelosi, si ca nu ar trebui sa se bage in viata altora