| Taboo1 a întrebat:

Am nevoie si eu de ajutor!
Am de gand sa invit o fata sane intalnim dar nu stiu cam ce sa vorbesc cu ea si unde sa o invit. De exemplu eu ca loc as duceo la strand e potrivit voi ce ziceti?
Cine ma ajuta si nu se prosteste dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Allergikaa a răspuns:

Va crede ca vrei sa o vezi dezbaracata din prima si daca e desteapta s-ar putea sa-si faca o parere proasta despre tinehappy. De ce nu o iei mai usor? Ca prima intalnire o poti duce la o inghetata in parc mai pe seara, o sa fie romantic si asa. Astfel o sa aveti timp sa vorbiti fata in fatahappy

O poti duce la a 2 intalnire la strandtongue. Mult Succes:X!

6 răspunsuri:
| Allergikaa a răspuns:

Poti orbi despre Eahee hee ce-i place ce nu, asa va vedea ca esti interesat de persoana ei si te va place mai mult...

| Mickie611 a răspuns:

Nu...la strand nu cred ca e cea mai potrivita solutie. Ce zici de un suc sau o pizza sau ceva de genu? Sau de ce nu, poti sa o inviti si pe ea sa iesit intr-un parc cu grupul tau de prieteni, si dupa ce pleaca ei sa ramaneti voi doiwinking Ma rog, poti vorbi inainte cu preietenii tai sa te ajute putin cu acest "plan" astfel incat sa stie cam cand ar trebui sa va lase singuri! Ar fi o idee ok daca esti mai timid sau nu vrei sa para chiar ca o intalnire propriu-zisawinking Daca nu, inghetata, sucul, etc:* Bafta!winking

| Taboo1 explică:

Mersi pentru ajutor dar nu stiu la cine sa dau funda ca ambeles folositoare

| seductie a răspuns:

Salut sunrise. Am citit ce idee ai tu si c ti-au raspun ceilalti. Ideea ta e buna, dar nu e ok. Stii ca pana la varsta de 16 sau 17 ani o fata care arata bine a fost invitata in parc de cel putin 100 de ori si la o terasa de poate 500 de ori? Eu zic ca daca te gandesti ca intalnirea ideala ar fi la o terasa sau parc esti condamnat la nefericire. Ideea ta e mai buna decat in parc sau la strand. Hai sa iti dau eu cateva idei despre ce sa faci. Apoi vreau sa intrii la noi pe blog.
Ok.
Ce sa vorbesti cu ea? Nu vorbi cu ea subiecte comune pe care le discuta toti, nu avea cu ea discutii de vecini in lift. Daca iti povesteste ce a facut la scoala sau ce face la serviciu, fii obraznic si tai-o scurt : "doar nu vrei sa ma plictisesti acum toata ziua cu ce ai facut la serviciu/ scoala. Mai bine spune-mi care este cel mai interesant loc unde ai facut sex?" Intreab-o despre pasiunile ei, intreab-o ce ii place si ce nu ii place sa faca, intreab-o daca ii place sa calatoreasca, intreab-o ce muzica ii place, ce ii place sa citeasca. O arma puternica este anticipatia vorbeste cu ea despre ce vrei sa faceti in viitor. Spre exemplu intreab-o daca ii plac plantele si daca da data viitoare propune-i o plimbare la gradina botanica. Pentru o intalnire fascinanta trebuie sa te folosesti de schimbarea locatiei in timpul intalnirii macar o data sa nu faceti mereu acelasi lucru. Intreab-o pe unde a clatorit, cum s-a simtit pe strazile orasului respectiv, intreab-o daca stie sa sarute si daca a muscat vreodata cand a fost sarutata si incearca sa o saruti, intreab-o cand s-a indragostit prima data, lauda-i gustul pentru imbracaminte, spune-i ca e o persoana fascinanta, ca nici nu ai terminat bine intalnirea cu ea si vrei sa stii ca o sa o revezi. Spune-i povesti fascinante. Intreab-o daca stie povestea cu zeul Brahma care a ascuns cea mai frumoasa comoara in sufletul oamenilor, spune-i ca te-ai saturat de orasul in care traiesti, ca ai vrea sa fugi undeva departe cu ea sa o duci la mare si sa alergati imbracati prin apa. Lauda-i gustul pentru imbracaminte. Atinge-o! Atingerea unei femei face diferenta dintre a fi un partener sexual si a fi un simplu prieten. Toate fetele stiu astea. Spune-i ca ai vazut pe animal planet cum in toate speciile de mamifere femela atrage barbatul si ca asta se intampla si la oameni numai ca tu esti altfel si vrei sa fii tu cel care alege. E ceva ce nu i-a mai spus probabil altcineva. Vorbeste-i despre sex. Nu te feri sa iti arati atractia sexuala fata de ea. Intreab-o care a fost cel mai exotic loc in care a facut sex. Intreab-o daca prietenele ei sunt obsedate de sex. Indiferent ce raspunde intreab-o daca si ea este. Daca zice ca nu este spune-i ca te-a dezamagit, ca credeai ca si ei ii place sexul si ceart-o la modul prietenesc. Daca zice ca este si ea la fel spune-i ca "esti o obsedata credeam ca vom discuta lucruri mai serioase, dar ti-e gandul numai la prostii, o sa ardem in iad sa stii". Sunt multe lururi care trebuie sa le faci. Spune-o povesti. Da-mi un email pe seductie.blogest@yahoo.com si intra pe blogul nostru ca sa inveti mai multe daca ti-a placut ce ti-am scris. Nu confunda atractia sexuala cu iubirea. Poti sa ii spui ca iti place de ea, nu trebuie sa ascunzi asta, insa nu ca te-ai indragostit. Comunicarea eficienta inseamna sa stii sa pui intrebari, sa te intereseze de persoana de langa tine, sa stii sa asculti activ si nu sa vorbesti numai tu.
Invit-o in locatii diferite mereu : du-o la gradina botanica, la gradina zoologica, fa o plimbare cu vaporasul pe herastrau, daca ai bani si te tine portofelul invit-o la mare. Stati un week-end. Ca sa o vezi dezbracata du-o pe plaja de nudisti. Seara plimbati-va pe malul apei impreuna.
Ar fi mult de scris.
Indiferent ce vei face de acum inainte iti urez succes.

| Taboo1 explică (pentru seductie):

Vai mersi m-ai ajutat foarte mult