| sunrise17 a întrebat:

Am16 si am nevoie de ajutor crying

Cum sa vorbesc cu o fata pe care am cunoscut-o pe facebook?
Ce sa vorbesc cu ea sa ne cunoastem mai bine sa vad cam ce avem in comun?
Si cand o invit la un suc cam despre ce subiecte sa vorbesc cu ea?

Răspuns Câştigător
| Alecsiiia a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa o cunosti deci ar trebui sa ajungi un prieten foarte apropiat de al ei dar fara sa exagerezi ii dai aer sa respire pentru ca altfel vei deveni stresant dupa vorbesti despre hobbiurile ei sau alea talebig grin.Iar daca ajungeti sa iesiti la un suc ar fi bine sa stii daca ii place sa se plimbe sau nu ce lucruri ii plac si tot asa abia atunci poti sa aduci vorba de lucruri interesante pentru ea. O poti intreba despre prietenele ei si mai ales sa iti placa cand ea iti povesteste despre problemele ei si daca poti sa o ajuti chiarbig grin.BAFTA!

2 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Incearca ce iti trece prin minte si vei invata din experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postarea nu este lergata de Dragoste si sex.