| andyas01 a întrebat:

Buna am si eu nevoie de ajutor.sunt cu o fata de vreo saptamana si nu mai stiu ce sa vorbesc cu ea cand ne intalnim stam si ne uitam unul la altul va rog eu mult sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Iustiina a răspuns:

Pai o intrebi:
1.ce faci?(laughingsi o iei in brate.adica ii pui mana pe spate sau incerci sa te apropii de ea)
2.ii spui ca e frumi
ii zici vb frumylove struck insa te pot intr si eu ceva prin mesaj? daca da, lasa'mi un mesaj cu: "zi" pls

| season0ver a răspuns:

Incearca si tu sa gasesti un subiect comun. si e f simple de acolo. incarca sa ii faci cunostinta cu alte persoane. si de acolo e simplu