| deepalex a întrebat:

Salut.
Am nevoie si eu de un raspuns de la cei care au mai trecut prin asta.
Inca n-am facut sex si cred ca urmeaza sa o fac cu prietena mea, e putin mai mare ca mine si ii place de mine.
Nu stie prea multe despre mine si nici sa ma fac de ras nu vreau daca e sa o facem.
Ce sfaturi imi puteti da pentru inceput.
S-ar putea sa facem sex fara ca ea sa isi dea seama ca eu n-am mai facut sex?
Sa zicem ca e intuneric dar daca imi pune mana pe penis ma gandesc ca se prinde si poate nu o sa mai vrea.
Ziceti-mi va rog cum sa procedez?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lasate dus de val, bea ceva tare inainte

| neutrino a răspuns:

E greu de crezut ca si ea vrea, atata timp cat nu stie prea multe despre tine. Totusi, este bine ca te documentezi, dar te sfatuiesc sa va documentati impreuna din literatura de specialitate.

| Emilian65 a răspuns:

Ce are penisul tau de iti este rusine cu el? Nu se cunoaste ca nu ai facut sex, printr-o simpla atingere a penisului. Fa-ti curaj si actioneaza ca un adevarat barbat.

| SkyPilot a răspuns:

Spune-i adevarul, cele mai multe fete sunt incantate de situatie si te vor invata cu draga inima. Daca vrei sa pari versat si nu esti, te poti face de bascalie.
In primul rand ai grija de preludiu, o mangai si o saruti in zonele erogene, o stimulezi acolo jos (mai ales pe clitoris, dar nu il atingi niciodata "pe uscat", fie iei din lubrifiantul ei natural de la intrarea in vagin, fie folosesti un pic de saliva).
Cauta pe net, gasesti tot ce vrei. Dar inca odata, fii sincer cu ea, ii va placea si va fi mai multa incredere reciproca intre voi.