| FreundundM a întrebat:

Salut, am o curiozitate mai ciudată...
Am 1.80-81m, 18 ani (dar arat de 16... ) și îmi plac rau fetele 1.73-80m, oare de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da. Daca ai 1, 80. Nu merita sa te uiți la tipe sub 170, pentru cei de înălțimea aia ce mai rămâne? Plus e penibil unu de 180-190 cu una mica.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca fetele mai inalte, sunt mai frumoase, (cel putin asta spune standardele de frumusete ).
Este o preferinta personala, care este usor de indeplinit, ca-s destul de multe fete inalte, in special la echipele de volei si baschet.

PS Eu am 1.74m (dar sunt maritata) happy

| Andreeush a răspuns:

Probabil fiindcă îți plac fetele înalte.

| Bozgi200 a răspuns:

Asta e un criteriu de alegere al tau 乁( •_• )ㄏ. Dar nu înseamnă ca doar cele de 1.73-1.80 merită iubite.

| Bozgi200 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am 1.85 si prietena mea 1.70
╮(. ❛ ᴗ ❛.)╭

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cui ii pasa de tampeniile astea? Penibil e sa-ti alegi partenera pe calcule stupide

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bozgi200):

Ba da. Daca ai 1, 80. Nu merita sa te uiți la tipe sub 170, pentru cei de înălțimea aia ce mai rămâne? Plus e penibil unu de 180-190 cu una mica.