| mady_7860 a întrebat:

am 1.73 si 14 ani mi se pare ca sunt prea inalta. oare o sa mai cresc? tocuri pot sa port pentru ca le ador si mi se pare ca arat penibil cu tocuri.

Răspuns Câştigător
| Aciiid a răspuns:

O fata sau o femeie inalta este considerata intotdeauna mai frumoasa.winking Si daca porti tocuri o sa te avantajeze deoarece o sa iti arate niste picioare lungi si frumoase.winking Eu am 13 ani si 1.70 si ma simt okeei.winking De crescut e posibil sa mai cresti dar nu cred ca mult.big hug

Nu iti face griji esti supper okei:d

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Ai 14 ani...o sa mai cresti putin, vreun an-doi.
Nu-ti face griji, e mai bine sa fi inalt decat scund. (eu sunt si mai inaltabatting eyelashes )

| Naze a răspuns:

Nu-ati face griji si eu am 1 73 si am 14 ani dar imi mentin silueta si pot purta tocuri daca esti prea zlaba la inaltimea asta nu poti purta eu ma 54 kghappyBafta

| FanW a răspuns:

Esti la marimea potrivita eu am 9 ani 1.43 FUNDA