| daNNusa a întrebat:

Salut.am o dilema.azi l-am pupat pe obraz pe baiatul de care imi place(a fost o provocare)si dupa aceea a plecat.cum pot sa imi dau seama ca ma place? plz. funditabig grin

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Nu iti poti da seama decat daca esti f atenta la gesturile lui cand esti in preajma sa. De asemenea, poti bate cateva apropouri ca sa aflii sau chiar el iti poate bate cateva apropouri. Sau il poti intreba direct daca te place sau nu. Dar daca il intrebi asta, ai grija sa nu mai fie nimeni prin preajma. Se poate simti stanjenit. Bafta!

3 răspunsuri:
| andreea_4134 a răspuns:

Intreabal

| viK_4698 a răspuns:

Sunt exact in aceashi situatie, numai ca el plecat p/u trebuia sa plece

| alexo9 a răspuns:

Pai du-te si u la un prieteni de al lui si intreaba-l daca vorbeste de tine sau daca te place?