| daNNusa a întrebat:

Am o dilema. Exista in clasa un baiat de care imi place foarte mult.Nu pot sa imi dau seama daca ma place.azi l-am pupat pe obraz( o provocare de la o colega) si de obicei ne "jignim" sau ne "batem". Voi ce credeti. oare ma place?

2 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Hmm complicat daca nu iti da nici o atentie, sau macar daca ii pasa ...bine ca daca se uita mereu la tine sau ceva de genul, e posibil sa te placa! daca esti indrazneata intreaba-l direct!

pup

| denysame a răspuns:

Buna.interesanta poveste.si eu am fost la fel ca tine.numai ca nu l'am pupat pe obraz.ar trebuii sa il intrebi in fata da nu tie rusine, sau poti sa pui pe cineva sa ii spuna. dar poate reactia lui poate sa fie:sa spuna ca si lui ii place de tine, sau sa spuna "Ma, dar asta are nevoie de avocati sa vb"?
Sper ca ti'am fost de ajutor