| Hristos249 a întrebat:

Salut, am o întrebare, am aproape 13 ani.
Este normal ca sa am vise în care fac sex cu sora mea?
Sunt fantezii sau ce? Nu știu eu chiar nu o plac pe sora mea sau genuri de astea dar am vise ciudate cu ea, este normal?

Răspuns Câştigător
| luffypk a răspuns:

Nu te ingrijora, si eu am avut vise ciudate de genul asta si nu inseamna neaparat ca ai probleme psihice. Visele, de obicei, nu au o semnificatie anume, insa, din ce am citit, sexul cu o ruda apropiata poate avea urmatoarea semnificatie: "Visele acestea sunt cele mai bizare şi greu de uitat, dar nu te panica. Sexul cu un părinte, în vis, are legătură cu maturizarea ta sau cu faptul că şi tu vei deveni părinte. Sexul cu o altă rudă poate însemna acceptare sau iertarea persoanei în cauză, dacă aceasta te-a rănit."

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fuguta la psihiatru nu esti sanatos la cap

| Emilian65 a răspuns:

Asemenea vise erotice, plăcute sau neplacute, pot sa apară dar, aste bine sa nu le băgăm în seama.

| Invictusman a răspuns:

Nu semnifica nimic, poate ca ai în viata de zi cu zi dorințe sexuale, neajunsuri, dar faptul ca ai visat-o pe sora ta nu e ceva ieșit din comun, e doar un vis ce reflecta problemele pe care le ai vizavi de relațiile sexuale și de dorința acesteia.

| Miky666 a răspuns:

Da frate este perfect normal

| Daniel_Tatasel_1995 a răspuns:

Da frate si eu am cu cainele meu

| MariaStancioi a răspuns:

Nu esti singurul frate. si eu am cu tatal meu