| Pain a întrebat:

Salut, am o intrebare.Cam cand ti se rupe ata la penis? Dupa partida de sex sau se poate rupe din senin? Scz de intrebare, sper sa nu fie prea stupida cum sunt alte intrebari gen, am inghitit sperma, sunt gravida?laughing

Răspuns Câştigător
| DeadlyJokes a răspuns:

PAi exista posibilitatea sa nu se rupa nu la toti barbatii se rupewinking

7 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Din cate stiu, nu este obligatoriu sa se rupa la primul contact si nici mai apoi. Depinde de barbat.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Auzi tea usturat?

| YqLmX a răspuns:

Ata ti se rupe in timpul partidei de amor

| adrian_3467 a răspuns:

Man nu se rupe nici o ata. Singurul lucru care se intampla in perioada pubertatii se dezlipeste pielea care face legatura intre preputz ( capul ) si continuarea penisului. Este un proces care se face de la mama natura altfel cand il DECALOTEZI ( belesti popular happy ) se va vedea clar diferenta. Daca faci sex in timpul procesului este posibil sa fortezi dezlipirea si sa curga putin sange. daca nu il poti decalota adica sa ii vezi capul atunci se numeste FIMOZA care nu este un BTS dupa cum spunea marea experta TPU Legiuitoarea. Stai lin. ca se rezolva si protejeaza-te. Cel putin pana apuci sa cunosti fata happy.

| DeadlyJokes a răspuns:

Nu la toti se rupe depinde de barbat funda

| vlad24tm a răspuns:

Aa cred ca se rupe cand faci sex dar nu's sigur n-am apucat incalaughingdar un lucru e sigur... din senin nu se rupelaughing fundita plswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modereaza-ti entuziasmul cand faci "din senin" sub dus, sa nu te ranesti,... si daca s-a rupt dezinfecteaza bine locul.
P. S : o sa usture