| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:
Eu nu m-am mai masturbat de o lună (aproximativ), iar acum când am reînceput am avut timp de 2 zile o ejaculare foarte slabă (o cantitate mica de sperma ). Isi va reveni dupa mai multe masturbari?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca deocamdata esti la varsta la care organele aparatului tau reproducator inca nu sunt pe deplin maturizate. Sau organele aparatului reproducator sunt afectate de un anumit nivel de retard evolutiv. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria ca ei ejaculat putin. Cu timpul se va regla cantitatea de sperma.