| VEVOLAND a întrebat:

Am o intrebare. Fetele doresc ca baietii sa aiba sau nu par pubian? Intreb asta fiindca recent am inceput sa-mi rad parul pubian la 0 iar pana acum il lasam sa creasca pana la un nivel mediu ca sa zic asa deoarece imi era sila sa ma rad mereu. Pana acum n-am avut observatii in legatura cu acest lucru de la partenerele mele, dar na, nu stiu ce sa zic.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne place.Desigur ca nu ne deranjeaza daca e asa periuta scurt scurt dar eu personal as prefera sa nu existe par.Este mult mai igienic. Traim in sec 21 pentru dumnezeu. exista conditii.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e neigienic in a avea par pubian? A avea par nu inseamna a nu te spala

| 2EXA a răspuns (pentru suntserios):

Par pubian lung. la asta ma refer.

| suntserios a răspuns (pentru 2EXA):

Reformulez intrebarea. Ce este neigienic in a avea par pubian lung?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu suport parul pubian.

| HazelEyes77 a răspuns:

Personal prefer fara dar sunt fete care n au nici o problema cu parul pubian.