| Fankul a întrebat:

Salut! Am o intrebare mai mult pentru baieti. Daca ti se rupe (ata) de la penis. Se rupe si se retrage dupa un timp dupa vindecare sau ramane urma. Ca recent am avut un act sexual mai dur si s-a rupt (ata) si a ramas urma pe "cap" de la (ata).

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ata se rupe, penisul nu mai este atat de sensibil la excitare.
Evident ca se vindeca locul si nu are importanta daca ramane sau nu semn, ca nu-l pui in vitrina la expozitie happy

| Fankul explică (pentru Violleta2022):

Înțeleg eu doar am vrut sa știu daca dispare urma. Mersi

3 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

In mod normal ata nu trebuie sa se rupa! Daca unii o rup ca asa au auzit ei de la altii e o mare greseala! Un penis mutilat ma refer la ruperea atei isi pierde din sensibilitate concret tu nu vei simti placerea ca inainte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare baiat in parte. La mine dupa ce s-a rupt, s-a vindecat rapid.