| alinike2 a întrebat:

am o mare dilema. Inca nu am avut vreo prietena, adica gagica dar ma inteleg bine cu fetele. Pana acum eram mai emotiv cand fetele depaseau distanta minima Intre mine si ele. Adica se apropiau de mine. Transpiram si nu ma simteam ok, dar in timp am trecut peste asta si incerc sa imi fac o prietena. Am cateva fete in clasa care sunt super BUNE si nici virgine nu cred ca mai sunt pentru ca mai mereu le aud vorbin de sex si toate astea. Incerc sa ma bag si eu la una din ele dar problema e urmatoarea. Nu am mai facut sex pana acum si ma tot bate gandul "Daca o sa ejaculez prea repede" Adica e posibil sa ejaculez pana sa treaca primele 5 minute? Si daca da ce imi recomandati sa ma pot tine cat mai mult? Nu vreau sa ma fac de ras in fata fetei sau mai grav sa o las gravida

Răspuns Câştigător
| FisticChic a răspuns:

Nu vreau sa te descurajej. Dar ma stiu pe mine si pe prietenul meu cum am fost la inceput, asa ca tot ce te pot sfatuii e sa iti gasesti o fata pe care sa o iubesti/sa te iubeasca, nu neaparat virgina. Odata ce s-a stabilit intre voi o anumita relatie de intimitate, chiar daca ea are exeperienta, in cazul in care te iubeste te accepta asa cum esti [ virgin ] si pe parcurs ve-ti invata impreuna lucruri noi.

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu am 18 ani si sunt virgin!sadAm raspuns pe langa stiu, imi plac fetele bineinteles dar nu am gasit pana acum niciunasad

| Azµre a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Stai liniștit că o să găsești nu e timpul pierdut, ai încredere în tine.

| Vvistula a răspuns:

Prima data ejaculezi inainte sa o bagi

| Incepator01 a răspuns:

Adica tie pana acum ti-era frica sa stai aproape de o fata la o distanta mai mica de 2 m ca te apucau transpiratiile si acum iti sta gandu la sex? Deci tu n-ai sarutat, tinut de mana o fata, dar iti sta gandu la sex straight face

| UnOar3care a răspuns:

Uite niste ponturi :
1- Fi relaxat
2- Iati prezervativ
3- fa acest moment cat mai romantic
Succes big grin