| Andreiu68 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ca sunt om normal, pana la varsta de 16 ani si 1luna (atata am)nu am avut nici o prietena, un sarut pe la 11ani si atat.Eu sunt mandru de mine ca nu am avut prietena si nu imi pare rau acum ca nu am.Altii imi spun ca is grav de tot ca nu am avut o prietena, dar eu nu ii bag in seama.Mai ales ca suntem in generatia asta fetele de 11-12ani cu iubiti si nu mai sunt virgine. Spuneti-mi daca e bine,normal sa nu fii avut o prietena pana la varsta asta(si nu o sa am nici prea curand)-eu sunt mandru intr-un fel de mine, dar vreau sa aud si sfaturile/parerile voastre

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Inteleg ca generatia asta tanara daca nu faci ce face restul esti luat de prost.
Nu trebuie sa faci ce face restul lumii..important este sa faci ceea ce crezi tu si ceea ce simti tu, nu este trimpul pierdut daca la 16 ani nu ai iubita.
De ce sa fie grav ca nu ai o prietena? fereasca sfantu, ai doar 16 ani, nu ai 30 de ani sa traiasca lumea cu alte impresii.
Stai calm, nu te lua dupa gura lumii si traieste-ti adolescenta asa cum crezi tu.
O zi frumoasa sa aihappy

| chazz a răspuns:

Esti normal, o sa gasesti si tu o fata de care sa iti placa, stai linistit, nu te ingrijora! Nu trebuie sa fi mandru!

| neutrino a răspuns:

Fii mandru, restul nu conteaza!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Daca ai fi fost mandu de tine, e clar ca nu postai aici, e clar ca ai o problema cu respectul de sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motiv de mandrie nu ai, dar nici anormal nu esti. Ar cam fi momentul sa incepi, ca pe masura ce inaintezi in varsta vei fi tot mai pretentios, tot mai putin dispus sa accepti micile defecte ale altcuiva si iti va fi tot mai greu sa te cuplezi cu cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era sa zic ce cauti cu din astea care nu te aleg ca ai doar putin cioc si restul, dar ce pretentii am eu la 16 ani ca cineva sa fie matur laughing. sunt chestii mai importate ca "ciocu tau, gen comportamentu atitudinnea, maturitatea ta, dar na inca sunteti naibi ce vreau eu-

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Te minti ca esti mandru de tine, cum ziceam ainucide-te!

| ElectronicPieces a răspuns:

Tu faci ce vrei cu viața ta. Restul care comentează sa rămână la supt ****.
Bafta.

| mariasweet123 a răspuns:

Eu as zice sa Îți cauți una, nu spun ca nu e bine ca nu ai avut nici una fiindcă an știi și tu Cum sunt fetele mai fițunse dar trebuie sa mai cauți fiindcă nu sunt toate la fel... încearcă sa Îți cauți pentru ca nu cred ca tiar place sa Îți trăiești toată viața singur fără nici o femeie care sa te alinte și sa te iubească.
Și ar trebui sa te grăbești ca pe la 20 în colo nu mai găsești decât băbuțe sau femei care se așteaptă doar la bani.
Bafta:*