| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema. Azi am observat pe unul din testicule o pata rosie, cam de 2cm. Provoaca mincarimi, discomfort, si putina umezeala. Ce poate fi chestia asta. Precizez ca contact sexual nu am avut nici o data. Rog raspunsuri serioase.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bubitele sunt normale.In timp, ele trec.Du-te la dermatolog.

| roxiada a răspuns:

Se poate sa fie o alergie sau altceva mai grav! cred ca ar fi ok sa consulti un medic, te scapa de griji!big grin

| cookyeh a răspuns:

Te-ai frecat, te jeneaza tinuta, nu cred ca e nimic grav. Mai asteapta cateva ore si poate dispare.

| Alcatel a răspuns:

Triderm.3 ori pe zi.15 lei. spor!